Konsolidace půjček bez registru může být řešením pro lidi, kteří mají více úvěrů či půjček a chtěli by je sjednotit do jedné velké půjčky. Proto vznikly různé konsolidace půjček bez registru. Konsolidace půjček bez registru nabízejí jen nebankovní společnosti. Banky vždy chtějí prověřovat registru dlužníků. Více informací o konsolidaci se dozvíte níže v článku.

Sjednocení půjček

Někteří lidé mají i třeba desítky různých malých úvěrů. Za každou půjčku musí platit nejen vysoké úroky, ale také poplatky za vedení úvěrového účtu. Těmto lidem se často hodně vyplatí využít konsolidace půjček bez registru, kdy se tyto půjčky hodí do jedné velké půjčky. A vy tak budete platit jen jednu splátku. Ušetřít a zároveň vám ubude hodně starostí, protože stačí kontrolovat pouze jednu půjčku.

Jak probíhá konsolidace půjček bez registru ?

Konsolidace půjček bez registru probíhá tak, že až vám nebankovní společnost konsolidace schválí. Tak by se vás měla vyřídit všechny formality. Samy by si měli převést jednotlivé půjčky pod sebe a vy budete poté platit jen jednu velkou půjčku. Často se půjčku roztáhne na delší časové období, ale zase se vám výrazně sniží měsíční splátky. A vy si tak můžete finačně trošku oddechnout.

Pozor na podvodné konsolidace půjček bez registru

Dejte si moc velký pozor na různé podvodné konsolidace půjček bez registr. Často to probíhá tak, že vám sice slíbí konsolidace, ale často s vás jenom vytáhnou jenom další peníze a žádné půjčky za vás nezaplatí. A místo aby vám pomohly tak vám mohou dostat do ještě větších finančních problémů.

Vždy dobře vybírejte u koho uděláte konsolidace půjček bez registru. Důležité je si také vždy důkladně pročíst smlouvu a všemu ve smlouvě rozumět. Při podpisu smlouvy budte v klidu a v žádném případě na sebe nenechte tlačit. Pokud na váš bude činěn nátlak, tak radši odejděte a vemte si konsolidaci jinde.